خانه / hs / والدین با نوجوان کاهل نماز و بدحجاب خود چه کنند؟

والدین با نوجوان کاهل نماز و بدحجاب خود چه کنند؟

یکی از دغدغه های والدین درباره فرزندانشان مربوط به مسائل دینی است که برخی نوجوانان آن طور که باید جدی نمی گیرند.

والدین با نوجوان کاهل نماز و بدحجاب خود چه کنند؟؛کودکان هنگامی که به سن تکلیف می رسند موظف به انجام یک سری واجبات دینی هستند که متاسفانه برخی از آنها از اجرای این تکالیف الهی سر باز می زنند.

والدین هم در این باره مسئولیت هایی دارند که نباید نسبت به آنها بی‌اعتنا باشند اما در بعضی موارد نمی دانند که چطور باید با فرزندان خود برخورد کنند که مبادا دلخوری یا خللی در روابط‌شان پیش بیاید و در نهایت آنچه مد نظر است محقق شود.

حجاب و نماز از جمله مهمترین وظایفی است که کودکان پس از مکلف شدن می بایست انجام دهند، حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری راه و روش نحوه برخورد پدر و مادرها با فرزندانی که درباره این دو مورد سهل انگاری می کنند را توضیح می دهد؛فایل تصویریباموضوع بالا را سرچ کنید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فرمانده کل ارتش از تلاش‌های امدادگران در زلزله کرمانشاه تقدیر کرد

امبر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر به استان کرمانشاه امروز دوشنبه ۲۱ آبان ماه با حضور در تیپ ۱۸۱ زرهی نیروی زمینی ارتش مستقر در اسلام آباد غرب، از بخش های مختلف این یکان بازدید و از کارکنان ارتش در امداد رسانی به موقع به زلزله‌زدگان منطقه غرب کشور تقدیر کرد. وی ضمن بازدید از اماکن، ستون های خودرویی و ادوات زرهی تیپ ۱۸۱ زرهی اسلام آباد غرب ، آمادگی رزمی و تاکتیکی این تیپ را مورد ارزیابی قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *