خانه / hs / والدین با نوجوان کاهل نماز و بدحجاب خود چه کنند؟

والدین با نوجوان کاهل نماز و بدحجاب خود چه کنند؟

یکی از دغدغه های والدین درباره فرزندانشان مربوط به مسائل دینی است که برخی نوجوانان آن طور که باید جدی نمی گیرند.

والدین با نوجوان کاهل نماز و بدحجاب خود چه کنند؟؛کودکان هنگامی که به سن تکلیف می رسند موظف به انجام یک سری واجبات دینی هستند که متاسفانه برخی از آنها از اجرای این تکالیف الهی سر باز می زنند.

والدین هم در این باره مسئولیت هایی دارند که نباید نسبت به آنها بی‌اعتنا باشند اما در بعضی موارد نمی دانند که چطور باید با فرزندان خود برخورد کنند که مبادا دلخوری یا خللی در روابط‌شان پیش بیاید و در نهایت آنچه مد نظر است محقق شود.

حجاب و نماز از جمله مهمترین وظایفی است که کودکان پس از مکلف شدن می بایست انجام دهند، حجت الاسلام و المسلمین ماندگاری راه و روش نحوه برخورد پدر و مادرها با فرزندانی که درباره این دو مورد سهل انگاری می کنند را توضیح می دهد؛فایل تصویریباموضوع بالا را سرچ کنید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ارتش ایران یک ارتش کارآزموده و آماده رزم است

عزت الله ضرغامی عضو تشخیص مصلحت نظام روز شنبه ۲۶ آبان ماه با حضور در دانشگاه افسری امام علی(ع) با اشاره به جایگاه ویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران در کشور، منطقه و جهان اسلام گفت: ارتش ایران یک ارتش کارآزموده، جنگ دیده ، آماده رزم و شجاع و مکتبی است. عضو تشخیص مصلحت نظام با بیان تفاوت میان ارتش فعلی و زمان طاغوت خاطرنشان کرد: ارتش زمان طاغوت در خدمت مردم نبود و این در حالی است که ارتش جمهوری اسلامی ایران اسطوره پرور، همگام و در خدمت مردم است. وی تاکید کرد: با وجود فشار های ۴۰ساله، ایران اسلامی بسیار قدرتمند بوده و در هر جبهه ای که وارد شده پیروز بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *