خانه / مطالب / در رابطه با افراد خانواده دچار مشکل هستم

در رابطه با افراد خانواده دچار مشکل هستم

پرسش: شخصی ۳۳ ساله از استان فارس دارای همسر و سه فرزند هستم که به شدت افسرده‌ام و در رابطه با افراد خانواده دچار مشکل هسنم و رابطه ام با آن ها خوب نیست. خواهش می‌کنم کمکم کنید.

با ویکی روان همراه باشید.

پاسخ: آقای محترم، شما با توجه به سن و سال‌تان حتما باید تحت نظر یک روان‌شناس قرار بگیرید تا علت‌های افسردگی‌تان مشخص شده و راهکارهای درمانی برای شما انجام شود.

باید علت و عوامل موثر و نوع افسردگی شما مشخص شده و عوامل آزاردهنده در روح و افکار شما کاملا بررسی و تک تک آنها ارزیابی شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود. یادمان باشد ارتباط موثر موروثی نیست بلکه آموختنی و اکتسابی است. به شما پیشنهاد می‌کنم شیوه‌های موثر و بسیار اثربخش کلاس‌های مهارت‌های زندگی را در شهرتان پیگیری کنید تا ارتباط سالم؛ اثربخش و همراه با عاطفه با خانواده محترم‌تان داشته باشید.

The post در رابطه با افراد خانواده دچار مشکل هستم appeared first on ویکی روان.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

احساس می‌کنم برای ازدواج سنم بالا رفته

پرسش: احساس می‌کنم برای ازدواج سنم بالا رفته. نمی‌توانم خوشحال باشم. علائم افسردگی در من قوت گرفته چه باید کنم؟ با ویکی روان همراه باشید. پاسخ: خوشحال بودن فقط به واسطه ازدواج کردن نیست. خیلی از کسانی که ازدواج کرده‌اند اکنون حال و روز خوبی ندارند و حسرت روزهای مجردی را می‌خورند. به جای ازدواج می‌توانید در زمینه‌های مختلف سعی کنید پیشرفت کنید مانند تحصیلات، هنر، علوم و فنون و محسنات مختلف. برای داشتن خواستگار و ازدواج هم لازم است آنها شما را بشناسند و برای شناختن شما لازم است ویژگی‌های مثبت خود را بروز دهید تا آدم‌هایی که مناسب ازدواج هستند متوجه آنها شوند یا اطرافیان‌تان این صفات و ویژگی‌ها را به اطلاع آنها برسانند. The post احساس می‌کنم برای ازدواج سنم بالا رفته appeared first on ویکی روان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *