خانه / ad / نتایج کاروان ورزشی ایران در روز نخست بازی‌های آسیایی۲۰۱۸ جاکارتا /۲ طلا، ۲ نقره، ۱ برنز

نتایج کاروان ورزشی ایران در روز نخست بازی‌های آسیایی۲۰۱۸ جاکارتا /۲ طلا، ۲ نقره، ۱ برنز

هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ به طور رسمی از امروز (یکشنبه) آغاز شد و نمایندگان ایران به مصاف حریفان حود رفتند.

نتایج کاروان ورزشی ایران در روز نخست بازی‌ها / دو نقره در پومسهبه گزارش خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ، کاروان ورزشی ایران در هجدهمین دوره بازی های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ این دوره از رقابت ها با ۳۷۸ ورزشکار از ۲۹ فدراسیون و در ۴۲ رشته شرکت می کند و مراسم افتتاحیه این بازی ها روز گذشته (شنبه) ۲۷ مردادماه برگزار شد و مسابقات به طور رسمی از امروز یکشنبه آغاز می شود.

اکنون تیم های ملی فوتبال و هندبال کشورمان در روز های چهارشنبه ۲۴ مردادماه و جمعه ۲۶ مردادماه به مصاف حریفان خود رفتند.

فوتبالیست های کشورمان در دیدار نخست خود برابر عربستان به تساوی بدون گل رضایت دادند و در دومین دیدار برابر تیم کره شمالی ۳ بر صفر به پیروزی رسیدند.

تیم ملی هندبال ایران در نخستین دیدار برابر تیم مالزی به پیروزی پر گل ۵۵ بر ۱۱ رسید و در دومین دیدار ۳۵ بر ۲۰ نتیجه را واگذار کرد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شریعتمداری در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛ جزئیات جدید از توزیع بسته‌های حمایتی دولت

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کارمندان دولت مشمول سبد حمایتی دولت می‌شوند و این بسته‌ها در چند نوبت توزیع خواهند شد. به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان, محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه مراسم معارفه‌اش در وزارت رفاه و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسته حمایتی دولت کار مشترکی با سازمان برنامه و بودجه و وزارت رفاه است که شامل حمایت مالی از اقشار با درآمد ثابت است و همچنین حمایت کالایی با حداقل‌های ممکن از مجموعه این اقشار در چند نوبت صورت می‌گیرد. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در گام اول ظرف این هفته تمام افراد تحت پوشش‌ نهادهای حمایتی در دستور کارند که از این امکان مطابق ۱۴ نوبتی که قبلا استفاده کرده بودند با جدول جدیدی که رقمی بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان برای خانوار یک تا پنج نفره را فراهم کرده، بهره مند می‌شوند. وی گفت: این بسته حمایتی، کالایی است. لیست کالاها متنوع است که دست خانواده‌ها را در انتخاب باز می‌گذارد. شریعتمداری با بیان اینکه در قدم دوم یک برنامه داریم که به‌زودی همراه با حقوق این ماه یا زودتر توسط دول..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *