خانه / ad / حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای مطرح کرد؛ صدور حکم اعدام برای ۶ متهم مفاسد اقتصادی

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای مطرح کرد؛ صدور حکم اعدام برای ۶ متهم مفاسد اقتصادی

یکصد و سی‌امین ﻧﺸﺴﺖ ﺧﺒﺮی سخنگوی قوه قضاییه آغاز شد

سخنگوی قوه قضاییه از صدور حکم اعدام برای ۶ متهم مفاسد اقتصادی خبر داد.

ﺑﻪ گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در یکصد و سی امین نشست خبری خود با اصحاب رسانه که امروز (یکشنبه) برگزار شد، اظهار داشت: اتفاقاتی در قم رخ داد و شعار‌هایی داده و نوشته شد که از ناحیه افراد زیادی رد شد.

وی افزود: دستگاه قضایی کشور به عنوان مدعی العموم به این موضوع وارد شده و دادسرای ویژه روحانیت و دستگاه امنیتی کشور نیز به دنبال چند و چون این اتفاق هستند.

سخنگوی قوه قضاییه تصریح کرد: در چند سال اخیر ۳۱۱ نفر مربوط به جرایم اقتصادی به ۲۰ تا ۲۵ سال حبس و اعدام محکوم شدند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شریعتمداری در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛ جزئیات جدید از توزیع بسته‌های حمایتی دولت

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کارمندان دولت مشمول سبد حمایتی دولت می‌شوند و این بسته‌ها در چند نوبت توزیع خواهند شد. به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان, محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه مراسم معارفه‌اش در وزارت رفاه و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسته حمایتی دولت کار مشترکی با سازمان برنامه و بودجه و وزارت رفاه است که شامل حمایت مالی از اقشار با درآمد ثابت است و همچنین حمایت کالایی با حداقل‌های ممکن از مجموعه این اقشار در چند نوبت صورت می‌گیرد. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در گام اول ظرف این هفته تمام افراد تحت پوشش‌ نهادهای حمایتی در دستور کارند که از این امکان مطابق ۱۴ نوبتی که قبلا استفاده کرده بودند با جدول جدیدی که رقمی بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان برای خانوار یک تا پنج نفره را فراهم کرده، بهره مند می‌شوند. وی گفت: این بسته حمایتی، کالایی است. لیست کالاها متنوع است که دست خانواده‌ها را در انتخاب باز می‌گذارد. شریعتمداری با بیان اینکه در قدم دوم یک برنامه داریم که به‌زودی همراه با حقوق این ماه یا زودتر توسط دول..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *